När jag tittade på priser kostade den 130 per väg - och det ett rövarpris, med tanke på vad man får för pengarna.
(Och nej, jag behöver inga välmenta tips om att packa med egen baguette eller nåt, jag måste ha lagad mat cirka var fjärde timme, av omsorg om omgivningen

)