![]() |
|
#1
|
|||
|
|||
![]()
Hej och tack för alla bra upplysningar. Ja, det får nog bli Koufonissi den här gången när barnen är med. Blev nästan sugen på det mångomtalade Finikas tillochmed.
Det är verkligen svårt att veta det här med om man ska boka i förväg eller inte. Alla säger olika - och alla ÄR vi förstås olika. Men 5 pers varav 3 barn, andra halvan av juni - det är lugnt eller? Känns som att skälet till att inte boka i förväg är att det blir billigare på plats. Stämmer det? Well- snart är sommarlovet här. One month to go! Myse |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Det blir oftast billigare på plats. En annan fördel är att du ser hur stället ser ut, gillar du det inte kan du välja något annat. Jag bokar alltid i förväg om jag vet var jag ska bo, i regel för att jag har bott där tidigare.
|
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|