![]() |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
Citat:
He he, en single är nog inte lösningen. Mannen i fråga har andra intressen inom gastronomi och därtill tillhörande flytande tillbehör så det är det minsta problemet !! Hasse (känner hopp)
|
|
#2
|
||||
|
||||
|
Jag körde återställnings CD på min gamla dator i samband med att annan familjmedlem övertog den utan några som helst problem så dessa original fungerade perfekt. Peter kanske menar riktigt gamla produkter. Utan att kunna särskilt mycket om datorer måste jag säga att efter 10 år med datorer har problemen när den senaste väl körts in varit mycket få.
Eva |
|
#3
|
|||
|
|||
|
Citat:
Men det fungerar säkert mycket bättre idag. Man kan svära och skälla på datorbranschen när saker inte fungerar, speciellt när man har problem själv, men sanningen är att utvecklingen går frammåt i en oerhörd hastighet. Och "barnsjukdomarna" botas! Vartefter... Fast sitter man i "skiten" så riskerar man ju att bli gråhårig och åldrad i förtid Peter |
![]() |
| Ämnesverktyg | |
| Visningsalternativ | |
|
|