![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]()
Tack för entusiastiskt svar Zsazsa. Låter intressant, kan inte se att Semiramis rekommenderas av Kalimera, men det räcker gott med din rekommendation + de andra tipsen.
![]() |
#2
|
||||
|
||||
![]() ![]() jag har blandat ihop alla ställen jag har bott i ![]() Hur som helst Semiramis och Dyonysis (som annonseras på Kalimera) ägs av samma bröder och de liggern mycket nära varandra. Vi har tittat på båda men föll för Semiramis just pga den härliga altanet. |
#3
|
||||
|
||||
![]()
DEN TELEFONEN skulle nog sälja bra! Varför ger du inte tipser till telefonfabrikanten och får en massa pengar för din reklam?
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Zac Marie har erbjudande om dubbelrum (25 euro/natt) under lågsäsong; Juni, September och Oktober. Verkar lovande, vi ska ju till Milos under Juni.
![]() Senast redigerad av Kalimera den 2007-05-21 klockan 10:47. Anledning: Otillåten länk (se regler under FAQ) |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Hotel Delfini, som jag i andra inlägg tipsat om, sök på Milos i sökrubriken här!
|
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|