![]() |
|
#1
|
||||
|
||||
![]() Citat:
// Helén |
#2
|
||||
|
||||
![]()
Går one-way-biljetterna bara till storstäder som Athen eller finns det möjlighet att åka direkt ut till öarna, t ex Samos?
|
#3
|
|||
|
|||
![]()
Bokat flyg+lägenhet för ca 14000 3 veckor...inte jättebilligt kanske, men ok för oss.
|
#4
|
||||
|
||||
![]()
Vinterjacka och solresa är en jättebra kombination. Jag har inhandlat en varm, skön lite längre jacka med huva. Och bokat 18 april - 3 juni till Chania. 3300:- bara för flyget men då får jag vara där hela påsken!
Gunilla |
#5
|
||||
|
||||
![]()
Tog i lite för mycket där. 3 maj ska det vara. Fast vem vet?
Gunilla |
#6
|
||||
|
||||
![]() Citat:
Eva |
#7
|
||||
|
||||
![]()
Aina, Tycker inte alls det är nördigt, snarare tvärtom!
1. Du får valuta! Du har något att längta och se fram emot! 2. Du har första tjing på allting. Finns inget värre än när man ska boka en resa och det ena efter det andra är fullbokat! 3. Ofta är det "boka tidigt rabatt" på resor och jag brukar alternera mellan sista stund och boka tidigtresor. Vill man ha en attraktiv eller specifik resa är det bäst att vara ute i god tid! Så är det bara! |
![]() |
|
|