Citat:
Ursprungligen postat av MormorC
Tack för alla goda råd.
Jag har börjat leta efter ett bättre alternativ. Nu funderar jag på om Platanias vid Chania kan vara ett alternativ. Annars får det bli Analipsi på hotell Elena där vi var förra året men det känns roligare att besöka något annat ställe trots att det var väldigt trevligt i Analipsi.
Gott nytt år på er alla och tack för varningarna ang. Hersonissos. Tur att det här forumet finns. Det är ju inte så trevligt att fira sin 60 årsdag med barn och barnbarn i en partyby.

|
Så bra, MormorC, at du leter etter et annet sted. Jeg så det første innlegget ditt her, men det er dog nesten 20 år siden mitt besøk i Hersonissos og svarte derfor ikke. ting kan jo endres, ikke sant? Åpenbart har det jo ikke det, ut fra andres ytringer her. For rundt 20 år siden var mitt møte med Hersonnisos ganske ubehagelig, vakkert hotell, men ellers usjarmerende, direkte utrivelig. Virkelig medaljens bakside.... Det ga ingen lyst til å reise tilbake. Men siden ble det bl.a. ferie nær Rethymnon og også nær Chania. Veldig bra opplevelser, ikke minst sammen med datter som da var i tenårene.
Kreta har mange flotte steder, og her på Kalimera kan du nok få gode råd. Og da blir nok din 60 års feiring vellykket!