![]() |
|
|
|
#1
|
|||
|
|||
|
ja ni får väl se när ni kommer ner men det låg på 13 euro kilot, frågade min man
om nu rätt ska vara rätt, så vi köpte aldrig jordgubbar enbart därför
|
![]() |
|
|